Group Product Manager

GPM_3/2024

Dział Marketingu
Naszym klientem jest polska firma farmaceutyczna działająca na rynku od ponad 30 lat. Klient jest producentem wysokiej jakości suplementów diety w wielu kategoriach m.in. kardiologicznej, endokrynologicznej, ginekologicznej, dermatologicznej i kilku innych. Firma prowadzi sprzedaż produktów w kanale aptecznym i online. W związku z rozbudową struktury działu marketingu poszukujemy kandydata na stanowisko Group Product Managera. Zadaniem kandydata, którego szukamy będzie zarządzanie grupą produktów dedykowaną dla kobiet w ciąży.

GPM_3/2024

Opis oferty pracy

Cel stanowiska

Prowadzenie kompleksowych działań w zakresie marketingu dla wybranej grupy produktowej w celu realizacji rozwoju kategorii, wzrostu udziałów rynkowych i wartości sprzedaży
Data publikacji ogłoszenia
2024-03-01
Nazwa stanowiska
Dział
Marketingu
Raportuje do
Dyrektora Generalnego
Podległy zespół
Stanowisko samodzielne
Lokalizacja
Warszawa (Mazowieckie)
Kraj
Polska

Główny zakres odpowiedzialności

Oczekiwane wyniki i główne wskaźniki efektywności

Realizacja strategii marketingowej firmy i poziom realizacji budżetu sprzedażowego

Wykształcenie

Niezbędne

Wykształcenie wyższe: magisterskie

Pożądane

Kierunkowe, marketing, zarządzanie, sprzedaż, E-commerce

Doświadczenie zawodowe

Niezbędne

Około 3 lat doświadczenia w podobnej roli z odpowiedzialnością na markę, grupę produktów w rynku farmaceutycznym i/lub FMCG

Pożądane

Doświadczenie w pracy z kanałem aptecznym

Inne umiejętności

Niezbędne

Doświadczanie w zarządzaniu projektami, koordynacja grup projektowych, nowych wdrożeń

Pożądane

Znajomość regulacji prawnych w zakresie rynku OTC, suplementów diety

Kompetencje

  • umiejętności interpersonalne, zdolne do budowania relacji zawodowych (wewnętrznych i zewnętrznych) doskonały
  • osobowość członka zespołu, dla którego wspólny cel jest ważny, osoby, wspierającej innych w poszukiwaniu informacji dobry
  • orientacji na zadania, terminowości w realizacji dobry
  • rozwinięte zdolności myślenia analitycznego i strategicznego dobry
  • znajomość narzędzi marketingowych i ich wpływu na sprzedaż dobry
  • kreatywny i pełen pasji, zdolny do samodzielnej pracy dobry
  • wybitny
  • wybitny
  • wybitny
  • wybitny

Warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę tak, pierwsza na czas okreśomy
  • narzędzia pracy tak, auto, telefon, komputer
  • pakiet świadczeń dodatkowych tak, benefity socjalne, dodatki typu karta multisport
  • premia tak, kwartalna i roczna

Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem

prosimy o przesłanie życiorysu
wraz z listem motywacyjnym z zaznaczeniem numeru referencyjnego, na adres: