Referencje

5/5
W trakcie projektów firma wykazywała się dużą dbałością nawet o najmniejsze szczegóły – byłam w pełni informowana o postępie prac, otrzymywałam wiele pytań mających na celu znalezienie jak najlepiej dopasowanego kandydata do naszych potrzeb. Dostałam też wiele ciekawych informacji o sytuacji rynkowej.

Beata Gadmoska

HR Manager Solvay Pharma, Polska

5/5
"W kontakcie z konsultantami mogę liczyć na uczciwość, szczerość i duże zaangażowanie. Zlecając projekt jestem spokojna o losy rekrutacji. Komunikacja w trakcie trwania projektu przebiega bez zarzutu. Jestem zadowolona z przeprowadzonych wspólnie rekrutacji.

Katarzyna Niewiada

Marketing Director Raisio
Polska Foods Sp. z o.o.

5/5
Moją współpracę z HEADHUNTERS GROUP oceniam bardzo wysoko. Postrzegam HEADHUNTERS GROUP jako profesjonalną firmę świadczącą usługi rekrutacyjne. Podejście do każdej z naszych potrzeb jest indywidualne, stąd też za każdym następnym razem mogę mieć pewność, że przedstawieni nam Kandydaci bez trudu wpasują się nie tylko w zakres wykonywanych obowiązków, lecz również, co ważne, w kulturę naszej organizacji."

Magdalena Niebrzydowska

Asystentka Zarządu
Koegel Polska Sp. z o.o.

5/5
"Witam Pani Ewo, Z mojej strony podziękowania za bardzo profesjonalny oraz bardzo sprawny proces rekrutacyjny. Również kontakt z Panią, jak i informacje zwrotne na najwyższym poziomie. Dziękuję bardzo."

Marcin Czurak

National Sales Manager – Food Service Aviko Sp. z o.o.

5/5
"Co warte podkreślenia wszyscy kandydaci prezentowani w ramach tzw. krótkiej listy kandydatów spełniali nasze wymagania przedstawione w projekcie. Na podkreślenie zasługuje również bardzo dobra komunikacja w trakcie całego projektu."

Agata Walczykiewicz-Węgiel

Dyrektor ds. Personalnych
HR Development Manager
Nivea Polska Sp. z o.o.

5/5
Firma HEADHUNTERS GROUP wykazała duże zaangażowanie od samego początku projektu od samego początku trwania projektów rekrutacyjnych, profil stanowiska i obszar poszukiwań został szczegółowo skonsultowany. W bardzo krótkim czasie otrzymaliśmy informacje w sprawie możliwości znalezienia kandydata wskazanym stanowisku.

Dominika Grochocka

Konsultant ds. Personalnych
Siemens Sp. z o.o.

5/5
I would like to express my utmost satisfaction and appreciation for the exceptional services provided by HHG and Ewa during our recent collaboration. She presented us with highly skilled individuals who were not only matched to our job requirements but also aligned with our company culture and values.

Agnieszka Włudarzewska

Dyrektor ds. Personalnych
HR Manager Poland & Eastern Europe

5/5
Working with Ewa is a real pleasure. Although she is working as an agency for us she behaves and acts as a real member of our team. Responsive, well organised, always finding the best candidates and going above and beyond to deliver great results and customer satisfaction.

Marta Piętal

HR Manager JACOBS DOUWE EGBERTS

5/5
Mogę polecić HEADHUNTERS GROUP także z uwagi na efektywność współpracy, konstruktywne rozmowy zamiast miliona raportów, poczucie że po drugiej stronie jest osoba otwarta na konkretny problem, a nie działająca schematycznie. Wartości nie do przecenienia w dzisiejszym „biznesowo zabieganym” świecie.

Anna Mamczur

Prezes D’ALCHEMY Sp. z o.o.

5/5
Firma Headhunters Group wspierała nas podczas kilku procesów rekrutacyjnych. Wszystkie zakończyły się sukcesem. Dotychczasową współpracę z Headhunters Group oceniamy bardzo wysoko za profesjonalizm, indywidualne podejście, terminowość, rzetelność i 100% skuteczność. Praca z takim partnerem biznesowym, to gwarancja powodzenia projektów.

Agnieszka Kopczyk

Dyrektor ds. Personalnych
Sievert Polska Sp. z o.o.